KJ WORKS M9 VERTEC GBB PISTOL (FULL METAL, GAS)
Oct 182023Item Weight (gram) : 1090g, Major Color : Black, Length : 217mm, Barrel Length : ~125mm, Hop-up : Adjustable, Shooting Mode : Semi-Automatic, Magazine Capacity : 26+1 Rounds, Bullet Type : 6mm BB, Power (Muzzle Velocity) : 330 FPS (Top Gas Test @ 25C Room Temperature),
Specification
| Product Code | M9-VERTEC |
| Item Weight (gram) | 1090g |
| Major Color | Black |
| Length | 217mm |
| Barrel Length | ~125mm |
| Hop-up | Adjustable |
| Shooting Mode | Semi-Automatic |
| Magazine Capacity | 26+1 Rounds |
| Bullet Type | 6mm BB |
| Power (Muzzle Velocity) | 330 FPS (Top Gas Test @ 25C Room Temperature) |
Product Page
KJ WORKS M9 VERTEC GBB PISTOL (FULL METAL, GAS)
Related Products
Product Brand
Products Image
Categoris List
GBB PISTOL > KJ WORKS > KJ WORKS M9 VERTEC GBB PISTOL (FULL METAL, GAS)
MODEL > M9 SERIES > KJ WORKS M9 VERTEC GBB PISTOL (FULL METAL, GAS)










