TOKYO MARUI M92F MILITARY GBB PISTOL AIRSOFT (BLACK)
Oct 182023Item Weight (gram) : 740, Major Color : Black, Length : 217mm, Barrel Length : 125mm, Hop-up : Fixed, Shooting Mode : Semi-Automatic, Power Source : HFC134a & Green Gas & Top Gas, Magazine Capacity : 26+1, Bullet Type : 6mm BB, Power (Muzzle Velocity) : 300 FPS (Top Gas Test @ 25C Room Temperature),
Specification
| Product Code | M92F-BK |
| Item Weight (gram) | 740 |
| Major Color | Black |
| Length | 217mm |
| Barrel Length | 125mm |
| Hop-up | Fixed |
| Shooting Mode | Semi-Automatic |
| Power Source | HFC134a & Green Gas & Top Gas |
| Magazine Capacity | 26+1 |
| Bullet Type | 6mm BB |
| Power (Muzzle Velocity) | 300 FPS (Top Gas Test @ 25C Room Temperature) |
Product Page
TOKYO MARUI M92F MILITARY GBB PISTOL AIRSOFT (BLACK)
Related Products
Product Brand
Products Image
Categoris List
GBB PISTOL > TOKYO MARUI > TOKYO MARUI M92F MILITARY GBB PISTOL AIRSOFT (BLACK)
MODEL > M9 SERIES > TOKYO MARUI M92F MILITARY GBB PISTOL AIRSOFT (BLACK)












