TOKYO MARUI M9A1 GBB PISTOL AIRSOFT (BLACK)
Oct 182023Item Weight (gram) : 700, Major Color : Black, Length : 215mm, Barrel Length : 100mm, Hop-up : Adjustable, Shooting Mode : Semi-Automatic, Power Source : HFC 134a, Bullet Type : 6mm BB, Power (Muzzle Velocity) : 280 FPS (Top Gas Test @ 25C Room Temperature), Magazine Type : 26+1,
Specification
| Product Code | M9A1-BK |
| Item Weight (gram) | 700 |
| Major Color | Black |
| Length | 215mm |
| Barrel Length | 100mm |
| Hop-up | Adjustable |
| Shooting Mode | Semi-Automatic |
| Power Source | HFC 134a |
| Bullet Type | 6mm BB |
| Power (Muzzle Velocity) | 280 FPS (Top Gas Test @ 25C Room Temperature) |
| Magazine Type | 26+1 |
Product Page
TOKYO MARUI M9A1 GBB PISTOL AIRSOFT (BLACK)
Related Products
Product Brand
Products Image
Categoris List
GBB PISTOL > TOKYO MARUI > TOKYO MARUI M9A1 GBB PISTOL AIRSOFT (BLACK)
MODEL > M9 SERIES > TOKYO MARUI M9A1 GBB PISTOL AIRSOFT (BLACK)












